Tomáš Podešva

Jste zde:
Domovská stránka / Úvod

Prezentace

Fotogalerie

Bonus

Pár slov úvodem

Naše firma se zabývá výrobou a distribucí několika typů letadel - viz sekce „Produkty“. Jak patrno, specializujeme se na konstrukce „klasického“ stylu – tedy z běžných materiálů (kov + dřevo); výchozím stavebním prvkem našich letadel je ocelová příhradovina či celokovová struktura.

Díky vlastnímu konstrukčnímu zázemí jsme schopni reagovati na různorodé, a mnohdy až nekonvenční, požadavky klientů (= nabízíme jedno či víceplošníky; horno- i dolnoplošníky; sezení vedle sebe či v tandemu…).

    

 

Uvedená činnost tak spočívá v produkci letounů vlastní konstrukce, replik i létajících strojů zhotovených dle zákazníkem dodané výkresové dokumentace. Naše současná aktivita zasahuje do dvou kategorií sportovních letadel - ultralehké letouny (450 / 472,5 kg MTOW) a experimentály (600 kg MTOW).

Při zhotovování těchto strojů používáme léty osvědčené technologie a v praxi zaběhlé výrobní postupy. V rámci certifikačních procesů (ať už absolvovaných v tuzemsku, či v zahraničí) jsou pak naše produkty podrobeny řadě pevnostních, zátěžových a provozních testů; o čemž svědčí i vystavené Typové průkazy jednotlivých letadel.

Díky použití zmíněných výchozích surovin a způsobu opracování jsou předností našich letounů, zejména vysoká fyzická odolnost,snadná opravitelnost a dlouhá životnost. Pečlivě zvolená konstrukční řešení jednotlivých ér pak umožňují snadnou manipulaci, a to jak za letu, tak i při pozemním transportu.

 

 

Finální barevný design letounů (vrchní nástřik) je vždy proveden na přání zákazníka – a to včetně náročného individuálního grafického a tech. zpracování neomezených možností (metalíza, perleť, autentické kamufláže, složité vzorce a motivy atd.).

Našim klientům jsme tak schopni nabídnout nejen komfortní letoun tzv. „na klíč“, ale zároveň i jedinečný pocit ze zcela osobitého létajícího aparátu.

 

 

Kromě zmíněné výrobní činnosti poskytujeme taktéž (po)záruční servis - tj. na přání provádíme jak klasické průběžné prohlídky a kontroly strojů; tak i generální prohlídky, opravy a renovace a poskytujeme i veškeré ostatní služby charakteru "leteckých prací" (např. dodávky náhradních dílů, doplňování výbavy; přestavby pohonných jednotek apod.).

Vizitkou kvality naší práce jsou pak nejen obdržená ocenění na poli leteckého odvětví, ale též např. získané čestné členství ve zcela jedinečném a vysoce prestižním celosvětovém klubu VIP osob "Who is Who".

Na následujícíchstránkách si Vám nyní dovolujeme ve zkratce představit naše produkty a doufáme, že Vás tato ukázka a prezentace naší tvorby zaujme a poskytne Vám základní informace o našich výrobcích.

 

S úctou

Tomáš Podešva

 

Odběr novinek

Zasílání novinek přímo do vaší schránky.

Počet návštěv: 839607

Prodejci